У Сквері Козацької слави зібралися представники міської та районної влади, трудових колективів, громадських організацій, діти, молодь, учасники бойових дій у зоні АТО. Біля пам’ятної дошки «Героям Небесної Сотні» — квіти та лампадка. У День Гідності та Свободи миргородці згадали буремні події двох революцій та вшанували пам’ять борців за свободу своєї держави.

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Це день, коли шість років тому розпочалась Революція Гідності. Історичний екскурс пригадав директор краєзнавчого музею Андрій Фесенко. Він розповів про героїчне протистояння молоді, яка прагнула змін.  Нагадав про доленосні події в Україні (осінь 2004 року (Свято Свободи), листопад 2013 рік — лютий 2014 рік (Революція Гідності), що змінили українців. Вони постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Хроніку буремних дат продовжили вихованці гуртка юних аніматорів “Made with love” Центру естетичного виховання. Молодь підготувала виступ-флешмоб, який відтворив картину Майдану.

Хвилиною мовчання учасники тематичного заходу вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та воїнів, загиблих під час АТО та ООС.